ŞENOL YAMAN ve MERVE YAMAN yönetiminde ki voleybol branşımız
Çekmeköy’de yer alan üç ayrı salonumuzla, 7-17 yaş aralığındaki kız voleybolcu adaylarımıza spor okulu ve altyapı faaliyetleri sunuyor, lisanslı oyuncularımızla TVF liglerinde mücadele ediyoruz.
Oyuncularımızın gelişimi için yurt içi ve yurt dışında çeşitli kamplar düzenliyoruz. Yurt içi ve dışından seçkin antrenörleri kulübümüze getirip oyuncularımızın gelişimi için eğitim organizasyonları düzenliyoruz.
Çekmeköy de voleybol faaliyetleri gösterdiğimiz salonlarımız
ŞHT. ÖMER HALİSDEMİR İHL (2015)
ÖZEL İLERİ NESİL OKULU (2018)
Öğrenci
Lisanslı oyuncu sayısı
Takım
Eğitmen